XCLEA H30 Plus Robottolmuimeja

874

Preemiumklassi robottolmuimeja, nõudlikule ning disaini armastavale inimesele. Robottolmuimeja, mis ka päriselt teeb tööd sinu eest ning ei nõua praktiliselt mingit kasutajapoolset sekkumist. 4in1 robot, pühib, imeb, mopib ning kõige lõpuks tühjendab veel ka enda tolmupaagi. Tulevik on kohal!

PS! Ülimalt hea lahendus, kui kodus on lemmikloomad. Robot tühjendab ennast ise ning Sa ei pea koguaeg robotit tühjendamas käima.

Lisaks tasuta kingituseks kaasa:
HEPA filtrid – 2tk (eraldi hind 30€)
Ühekordselt kasutatav mopp – 10tk (eraldi hind 40€)
Korduvkasutatav mopp – 1tk (eraldi hind 12€)
Kogumisjaama tolmukott – 5tk (eraldi hind 30€)

Seega soodustus 375€ robottolmuimejalt +112€ eest kingituseks lisatarvikuid. Kokku hinnavõit 487€!

Laos

Kategooria: Tootekood: 01-01-01-01

Kirjeldus

Kui eesmärk on leida endale parima hinna ja kvaliteedi suhtega robottolmuimeja siis oled õiges kohas. XCLEA H30 Plus on preemiumklassi robottolmuimeja millel on tippklassi tehnilised näitajad ning kaunis disain mis on sobilik igasse kodusse.
H30 Plus loomisel on eelkõige arvestatud reaalses elus lahendust vajavate probleemidega ning sealjuures parima kasutusmugavuse pakkumisega.
XCLEA H30 Plus on omas klassis suunanäitaja ning võidab oma kvaliteedi ja disainiga kiiresti populaarsust üle kogu maailma. Kui sinu jaoks on oluline mugavus, kvaliteet ning loomulikult vaba aeg siis on H30 sinu jaoks.

PS! Ülimalt hea lahendus, kui kodus on lemmikloomad. Robot tühjendab ennast ise ning Sa ei pea koguaeg robotit tühjendamas käima.

Lisainfo

Funktsioonid

4in1 Pühib, imeb, mopib, tühnendab enda paagi

Võimsus

850W

Pinge

230V

Max. takistuse kõrgus

2cm

Aku

Liitium 5200mAh

Filter

HEPA

Mahutid

Tolmukarp (300ml)+ puhastusjaam (3l)

Andurite arv

Navigeerimiseks 39 andurit

Mõõdud

35cm x 35cm x 9.8cm

Sulle võib meeldida ka…