roboBot nutikas niisutav õhupuhasti S-8

499

roboBot S-8 õhupuhastit iseloomustab 8-astmelise filtrisüsteemi tehnoloogia. Tootel on digitaalne ekraan, mis kuvab õhuniiskuse taset, temperatuuri, unerežiimi olekut ning taimeri funktsiooni. Õhupuhasti on vaike, madala energiakuluga ning juhitav puldist.

Filtreerib 99,97%
1. Eelfilter: Alumiiniumraam puuvillase filtriga. Filtreerib suuremaid osakesi nagu karvad ja tolm.
2. HEPA-11 filter: filtreerib peamiselt peeneid osakesi kuni PM2,5, näiteks osakesed tänaval lendlevast õhust.
3. Aktiivsöefilter: käsnfilter, mis neelab gaase ja lõhnu, nagu sigaretisuits. Kuna see käsnjas filter säilitab endas palju gaase, toetab see teisi filtreid.
4. Molekulaarne neeldumiskiht: aktiivsöefiltris olevaid molekulaarsõelaosakesi kasutatakse peamiselt gaaside puhastamiseks ja lisaabsorptsiooniks.
5. Fotokatalüsaatorfilter: sellel filtril on kaks funktsiooni: pidurdav/hävitav toime ja lagundamisvõime tavaliste viiruste ja bakterite suhtes.
6. UV-valgus: sisseehitatud mikroorganismide molekulaarse ahela struktuuri hävitamiseks. Koos fotokatalüsaatori filtriga on see väga tõhus kahjulike bakterite ja viiruste hävitamiseks.
7. Negatiivne ION -filtrikiht: Negatiivsed ioonid aitavad meelitada/kinni hoida positiivseid ioone, mis vabanevad arvutitest, luminofoorlampidest, ventilatsioonisüsteemidest ja kaasaegsetest ehitusmaterjalidest.
8. Looduslik niisutusmeetod: Veekardin tagab puhta ja niiske õhu väljundi.

Tootekood: 04-01-01-01 Kategooria: