H30 Plus + P10 Kombo

1323

XCLEA robottolmuimeja H30 Plus ja XCLEA varstolmuimeja P10 KOMBO PAKETT

KAUP ON LAOS. POSTITAME SAMAL PÄEVAL!

XCLEA robottolmuimeja H30 Plus

Preemiumklassi robottolmuimeja, nõudlikule ning disaini armastavale inimesele. Robottolmuimeja, mis ka päriselt teeb tööd sinu eest ning ei nõua praktiliselt mingit kasutajapoolset sekkumist. 4in1 robot, pühib, imeb, mopib ning kõige lõpuks tühjendab veel ka enda tolmupaagi. Tulevik on kohal!

PS! Ülimalt hea lahendus, kui kodus on lemmikloomad. Robot tühjendab ennast ise ning Sa ei pea koguaeg robotit tühjendamas käima.

Lisaks tasuta kingituseks kaasa:
HEPA filtrid – 2tk (eraldi hind 30€)
Ühekordselt kasutatav mopp – 10tk (eraldi hind 40€)
Korduvkasutatav mopp – 1tk (eraldi hind 12€)
Kogumisjaama tolmukott – 5tk (eraldi hind 30€)

XCLEA varstolmuimeja P10

Preemiumklassi varstolmuimeja, nõudlikule ning disaini armastavale inimesele. Kõrgklassi toode keskklassi hinnaga! Turu efektiivseim masin. Kõigest 125W (imemisvõimsus) kõrgtehnoloogilise mootoriga tekitatakse imemistugevus 24 000Pa. Sellise võimsuse juures ei jää maha mitte midagi. Tulevik on kohal!

Kui Sinagi soovid headest hindadest osa saada siis kiirusta!

 

Tootekood: 05-01-01-01 Kategooriad: ,

XCLEA H30 PLUS ROBOTTOLMUIMEJA

Kui eesmärk on leida endale parima hinna ja kvaliteedi suhtega robottolmuimeja siis oled õiges kohas. XCLEA H30 Plus on preemiumklassi robottolmuimeja millel on tippklassi tehnilised näitajad ning kaunis disain mis on sobilik igasse kodusse.
H30 Plus loomisel on eelkõige arvestatud reaalses elus lahendust vajavate probleemidega ning sealjuures parima kasutusmugavuse pakkumisega.
XCLEA H30 Plus on omas klassis suunanäitaja ning võidab oma kvaliteedi ja disainiga kiiresti populaarsust üle kogu maailma. Kui sinu jaoks on oluline mugavus, kvaliteet ning loomulikult vaba aeg siis on H30 sinu jaoks.

PS! Ülimalt hea lahendus, kui kodus on lemmikloomad. Robot tühjendab ennast ise ning Sa ei pea koguaeg robotit tühjendamas käima.

VAATA ROHKEM SIIT.

XCLEA P10 VARSTOLMUIMEJA

Preemiumklassi varstolmuimeja, nõudlikule ning disaini armastavale inimesele. Kõrgklassi toode keskklassi hinnaga! Turu efektiivseim masin. Kõigest 125W imemisvõimsuse juures kõrgtehnoloogilise mootoriga tekitatakse imemistugevus 24 000Pa. Sellise võimsuse juures ei jää maha mitte midagi Tulevik on kohal!
XCLEA P10 on omas klassis suunanäitaja ning võidab oma kvaliteedi ja disainiga kiiresti populaarsust üle kogu maailma. Kui sinu jaoks on oluline mugavus, lihtsus ning kiirus siis on P10 sinu jaoks.

PS! Komplektis ei sisaldu juhtmevaba laadimisjaam. Komplekti koosseis täpsustatud tootelehel.

VAATA ROHKEM SIIT.