10 põhjust, miks valida roboBot!

Meie H30 Plus robottolmuimeja on oma omadustelt tipptegijate konkurentsis. Seda kõikides kategooriates, olgu see siis funktsionaalsus, disain või kasutajamugavus. Meie robotid tulevad alati täies varustuses, ei mingeid nippe ega trikke. Kaasas kõik mida turundusmaterjalides lubatakse, ja seda on piisavalt, et robotit mõnusalt kasutama hakata. Meie robotid tulevad alati koos targa laadimis/kogumisjaamaga (vt. videost). Midagi ei tule eraldi juurde osta! Meie robotid imevad tolmu kui ka mopivad samaaegselt. Ei ole vaja teha tülikaid paakide vahetusi, kui soovite režiime muuta (kas mopp või tolmukast). Kõik on ühes ja samas seadmes. Kõik see on aga uskumatult soodsa hinnaga! Oleme täiesti veendunud, et H30 Plus on konkurentsivõimeliseim robottolmuimeja turul!

Just nii ongi! H30 Plus on optimaalne robottolmuimeja kõikidele kasutajatele. Me eeldame, et keegi ei taha endale kehva robotit, samuti ei taha keegi ka roboti eest liigselt üle maksta. Milleks soetada endale 250€ eest robottolmuimeja ja kohe kahetsema hakata, et pooled funktsioonid on puudu ja koristuskvaliteet või kasutusmugavus ei vasta ootustele. Teisalt ei pruugi olla ka mõistlik kulutada 1000€ ja rohkemgi veel roboti eest, kus teinekord võib väärtus sisalduda rohkem brändis kui tootes endas. Usume, et kiires elutempos on inimestel parematki teha, kui võrrelda erinevaid robottolmuimejaid. Me tegime selle töö Teie eest ära! 🙂

XCLEA on innovatiivne eksklusiivset tehnikat tootev ettevõte, kes paneb tõsiselt rõhku oma toodete kasutusmugavusse ning disaini. XCLEA on arendanud oma tooteid varsti 10 aastat. Nad arendavad oma tooteid koos eksklusiivse HONORI arenduskeskusega ning kuuluvad ühiselt kõigile tuntud Huawei gruppi.

Meile meeldib Teiega suhelda. Teie mured ja küsimused aitavad ka meil nendest õppida ning seeläbi paremaks saada. Oleme Teile abiks toote soetamise, seadistamise/kasutamise kui ka järelteeninduse faasis. Meiega saab suhelda nii e-posti teel kui ka reaalajas läbi klienditoe vestlusakna. Reageerime Teie küsimustele alati nii kiiresti kui võimalik ja seda enamasti ka töövälistel aegadel.

Loomulikult on kõik tooted meie enda Eestis asuvas laos. Ostu sooritamisel antakse tavaliselt toode kullerfirmale üle juba samal päeval! TRANSPORT ON TASUTA!

Kõikidele meie toodetele kehtib tehasegarantii. Sõltuvalt tootest on see 12-24 kuud. Tootja annab mootorile garantii 5 aastat. Sõltumata tootja tehasegarantii perioodist (kui see on lühem kui 24 kuud) on tulenevalt seadusest kliendil kaheaastane pretensioonide esitamise õigus. Garantii remondi teostame Eestis.

Oleme XCLEA ametlikud esindajad ja maaletoojad Eestis. Kõik Eestist ostetud XCLEA tooted saavad läbi roboBot’i täieliku klienditoe ja kaitse erinevate küsimuste või garantii juhtumite korral.

Me ei alahinda juhendmaterjalide olulisust ning nende arusaadavust. Mõistagi on meil eestikeelsed juhendmaterjalid nii kasutusjuhendite kui ka videomaterjalide näol. Lisaks on olemas ka loomulikule vene- ja inglisekeelsed kasutusjuhendid. Lisaks toimib ka meie klienditugi kõigis kolmes keeles (EST, RUS, ENG).

Kui on soov soetada endale seade meie e-poest siis oleme andnud endast kõik, et see kliendile võimalikult käepäraseks ja lihtsaks teha. Selleks oleme valinud oma maksete partneriks ESTO (loe esto maksevõimaluste kohta siin). Meie e-poes saate tasuda:

1. MAKSA 3 VÕRDSE OSANA, 3 KUU JOOKSUL, 0% INTRESS! – Kolme kuu jooksul kolme võrdse maksena. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Alati on võimalus tasuda ka ennetähtaegselt.

2. JÄRELMAKS – Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Fikseeritud intress 9.9%, lepingutasu alates 0€, maksete periood kuni 4 aastat!

3. MAKSA HILJEM – Kinnita tellimus kohe ja ESTO annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup või teenus koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta! Puudub intress. Puuduvad lisakulud.

4. PANGAÜLEKANNE – Kui Sinu jaoks on mugavaim viis teha pangas ülekanne. Siis vormista robobot.ee e-poes ost valides makseviisiks “pangaülekanne”. Seejärel saabub Teie e-posti aadressile automaatne kiri koos arve andmetega. Tasuga summa, ning koheselt kui ülekanne on meieni jõudnud anname toote üle kullerfirmale.

5. PANGALINGID – Turvalised ja mugavad maksed pangalingi kaudu! Tasu SEB, Swedbanki, LHV, Coopi, Luminori või Citadele pangamaksega või Revolutiga. Võimalik tasuda ka Läti, Leedu või Soome pangamaksega. Turvalised ja mugavad makseviisid toob teieni ESTO Pay.

6.* ARVELDAMINE SULARAHAS – Kui mingil põhjusel siiski ükski üleval mainitud maksevõimalustest Teile ei sobi siis erandlikel juhtudel oleme valmis arveldama ka sularahas. Selleks tuleb aga eraldi ühendust võtta meie klienditoega siin samas asuvas vestlusaknas ning täpsemad asjaolud kokku leppida.

JÄRELMAKSU KALKULAATOR:

Nii meie esindatavad tootjad, kui loomulikult ka me ise soovime pidevalt muutuvas keskkonnas olla kiiresti adapteeruvad. Sellega seoses teostatakse ka jooksvalt XCLEA toodetele tarkvarade uuendusi millede ilmnemisel me oma kliente ka teavitame. Kõik ikka selleks, et toode veel paremaks muuta. Samuti hoiame suurt tähelepanu kasutajate tagasisidel, millest lähtuvalt teeme ka toodete kasutusjuhendites muudatusi ning lisame teiste kasutajate kogemusi, ikka selleks, et toote kasutamine veelgi lihtsamaks ja arusaadavamaks teha.