Ära maga head pakkumist maha!

Optimaalne robottolmuimeja kõigile kasutajatele

roboBot XCLEA H30 Plus on hea valik sest...

Robottolmuimeja tühjendab oma paagi automaatselt ning täiesti ise. Komplektis kaasas tühjendusjaam, kus robot käib ennast vastavalt vajadusele tühjendamas ning laadimas.

Sobib ideaalselt koduloomadega kodudesse. Roboti harjaseid disainides on arvestatud, et harjased oleksid võimalikult ummistuste vabad. Samuti tühjendab robot ennast ise, ning ei tule koguaeg paaki karvadest tühjendamas käia.

Kvaliteetne moppimise režiim ning kõik ühe ja sama paagiga. Unusta tülikas moppimise ja tolmukogumise paagi vahetus. Meie H30 Plus teeb mõlemat korraga.

Seadista robot, ning robot teeb edasi kõik ise. Käige puhkamas või tegelege kõige muu kui koristamisega. Robot ei vaja Teie tähelepanu enam mitmeid kuid.*

Ülimalt lihte seadistamine ning ka kasutamine. Roboti seadistamisega saab hakkama ka tehnikakauge inimene ning selleks kulub kõigest mõni minut. Vajadusel on loomulikult abiks ka meie sõbralik klienditugi.

Kvaliteetne pesemise režiim läbi elektrooniliselt reguleeritavate vee klappide ning loomulikult nutikate pesemise režiimide. Määra alad, kus tuleks pesta mitu korda, kus tuleks lisaks ka hõõruda läbi Y režiimi. Samuti määra samaaegselt imemise võimsused. Igasse ruumi oma pesemis režiim ning vajadusel ka aeg. Lisa alad, kus tohib imeda, kus tohib moppida ning kus tohib teha mõlemat. Võimalused on piiritud.

Ülimalt täpne 4. generatsiooni laser tehnoloogia navigeerimiseks. Robot ei sõida asjadele otsa vaid skänneerib ruumi ning väldib kokkupõrkeid ning asjade ümberlükkamist.

SUUR SUVE ALLAHINDLUS kampaania kehtib kuni:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit